Dovanos neturi būti brangios – jos turi nešti šilčiausius linkėjimus. Keliauninko širdį visada sušildys naminė duona – juk niekur ji nėra tokia gardi, kaip Lietuvoje. 

Nepamirškite duonos supakuoti – tai neleis dovanos gavėjui suabejoti, kad dovaną rinkote rūpestingai, norėdami jį pradžiuginti.

Dalinamės keliomis idėjomis, kaip gražiai supakuoti duoną

Dekoratyvus popierius ir nėrinių juostelė – tiesiog apjuoskite duoną, kad matytųsi jos graži forma. Pagalvokite – gal galite rasti popieriaus, kuris atspindės jūsų bendrus prisiminimus. Medinis sviesto peilis – puikus priedas prie duonos. 

Medinė lentelė puikiai dera kaip dovana kartu su duona. Rekomenduojame rinktis lentelę, kuri atskleidžia gražią medžio struktūrą. Išrinkę gardžiausią duoną, ją tiesiog uždėkite ant lentutės ir apjuoskite kaspinėliu. 

Jei neradote patinkančios lentutės – duonos pakavimui panaudokite dubenį. Tai bus ne tik pakuotė, bet ir praktiška dovana. Dovanai šiltumo suteiks medžiaga – panaudokite turimas atraižas dovaną apjuosti. 

Jei draugas ar šeimynykštis gyvena ten, kur neauga eglės – nusiųskite dovanų eglės ir ruginės duonos aromatus. 

Kalėdinis šurmulys sekina – skubant kartais nebelieka jėgų ieškoti gražios medžiagos ar popieriaus dovanos pakavimui. Dovanojant – svarbiausia yra dėmesys ir šiluma, tad pakuojant įdėkite dalelę savo kūrybos – tiesiog pririškite pieštą atvirutę.