Nuo šiol vasariškai fiestai galite pasiruošti dar patogiau – Maxima parduotuvėse ieškokite „Ant Grotelių“ stendų, kuriuose rasite visus STREET FOOD gaminius bei kitus reikiamus ingredientus.  Spauskite čia parduotuvių sąrašui

STREET FOOD PRODUKTAI

Brijošė mėsainių bandelės

Kepamos iš Prancūziškos „brioche“ tipo tešlos – turtingos kiaušinių ir riebalų. Lygios, blizgios plutelės, aksominio vidaus. Minkštos ir purios, tačiau pakankamai tvirtos. Mėgstamos virtuvės šefų.

Įsigykite e-parduotuvėse: BARBORA

STREET FOOD BEIGELIAI

STREET FOOD beigeliai yra tankios struktūros, turintys trumpą kandimą ir blizgančią tvirtą plutelę.  Jų skonis ir aromatas yra pakankamai neutralūs, kad tiktų prie pačių įvairiausių priedų – tiek saldžių, tiek pikantiškų. Perpjauti per pusę, kad būtų dar patogiau gaminti.

Įsigykite e-parduotuvėse: BARBORA

STREET FOOD AVIŽINĖS BANDELĖS

Turtingos STREET FOOD avižinės bandelės kepamos didelėje formoje, kad būtų išsaugota kuo daugiau drėgmės ir aromato. Itin švelnaus, avižoms būdingo pieniško skonio. Turi daug skaidulų, todėl yra puikus pasirinkimas norintiems pasigaminti maistingesnius mėsainius, suvožtinius. Tolygios, tankios struktūros. Puoštos avižiniai dribsniais.

Įsigykite e-parduotuvėse: BARBORA

Dešrainių bandelės

Įpjautos šone, kad būtų dar patogiau gaminti. Kepamos iš Prancūziškos „brioche“ tipo tešlos – turtingos kiaušinių ir riebalų. Minkštos ir purios, tačiau pakankamai tvirtos, kad išlaikytų visus dešrainio ingredientus.

Įsigykite e-parduotuvėse: BARBORA

STREET FOOD MĖSAINIŲ BANDELĖS

Vartotojų gerai atpažįstamos ir pamėgtos „brioche“ tipo tešlos STREET FOOD mėsainių bandelės didesnėje pakuotėje. Lygios, blizgios plutelės ir aksominio vidaus. Minkštos ir purios, tačiau pakankamai tvirtos, kad išlaikytų visus mėsainio ingredientus. Puikus formatas vasaros sezonui.

Įsigykite e-parduotuvėse: BARBORA

Poliarinės duonelės

Poliarinės duonelės turi iškirtinį Lapladijoje sukurtą skonį ir yra kepamos su 19% viso grūdo avižų. Rekomenduojame jas išbandyti kaip pagrindą picoms, sumuštiniams, kaip pita duonelės ar tiesiog išskirtinį garnyrą.

Įsigykite e-parduotuvėse: BARBORA