Pagal tradicinius receptus keptos duonos, kurioms pirkėjai ištikimi jau daugelį metų 

 

blobid0.png

BOČIŲ juoda duona su saulėgrąžomis. Lietuvos duonos mylėtojų pamėgta klasika – BOČIŲ duona dabar ir su saulėgrąžomis. Sodraus skonio, išsiskirianti lengvu ir subtiliu kmynų aromatu. Be pridėtinio cukraus. Gaminio pagrindas – ruginių ir kvietinių miltų mišinys.

4770068199904_SUMUŠTINIŲ viso grūdo, 500 g.png

Sumuštinių duona su pilno grūdo miltais (Žaliojo rakto skylutė). Kepama su visų grūdo dalių kvietiniais miltais, todėl yra maistingesnė: skaidulinių medžiagų šaltinis, mažiau cukrų ir baltymų šaltinis. Atitinka žaliosios „Rakto skylutės“ reikalavimus.

BOČIŲ juoda duona (Žaliojo rakto skylutė). Puikių maistinių savybių derinys: daug skaidulinių medžiagų, mažai cukrų ir mažai riebalų. Iškepta be pridėtinio cukraus. 

Sumuštinių duona. Klasikinė sumuštinių duona – puiki struktūra ir turtingas pieniškas skonis. Gaminį galima įsigyti dviem dydžiais: kepalas ir puselė.

Klasikinis batonas. Minkštas ir purus, puikiai tinkantis kasdieniams sumuštiniams.

TIP TOP sumuštinukų duona. Riekelių forma yra pritaikyta išradingiems vieno kąsnio sumuštinukams, kurie tiks ir vakarėliui namuose, ir mažylio sumuštiniams.

 

BOČIŲ juoda duona. Lietuvos duonos mylėtojų pamėgta klasika – BOČIŲ duona. Sodraus skonio, išsiskirianti lengvu ir subtiliu kmynų aromatu. Gaminio pagrindas – ruginių ir kvietinių miltų mišinys. Gaminį galima įsigyti dviem dydžiais: kepalas ir puselė.