Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti GARDĖSIO duonas su kefyru. Kefyras duonoms suteikia aksominę struktūrą, unikalų skonį, taip pat šie gaminiai pasižymi naudingomis maistinėmis savybėmis: kalciu, skaidulinėmis medžiagomis ir yra baltymų šaltinis.

imagexnqe9.png

GARDĖSIO forminė duona su kefyru. Tai aukštos kokybės, unikalaus skonio ir aksominės struktūros sumuštinių duona pagardinta net 16,8% kefyro. Gausiai kefyru pagardinta tešla padalinama į formas, kuriose jaukiai susiglaudę duonos kepalėliai pašaunami į krosnį. Tik iškepę auksaspalviai atplėšiami vienas nuo kito. Tokiu būdų kepama duona yra sodraus skonio, kvapo, ilgai išlieka minkšta ir šviežia, o kefyras jai suteikia ypatingą struktūrą ir spalvą. Maistinės savybės: kalcio (užtenka suvartoti 4 riekeles per dieną), skaidulinių medžiagų ir baltymų šaltinis.

imagerccxf.png

GARDĖSIO batonas su kefyru – tai modernesnė klasikinio batono interpretacija. Raugintą tešlą užmaišome 14,5% kefyro, kad batonas taptų drėgnas, minkštas ir malonaus aromato. Maistingas: baltymų ir kalcio šaltinis.