Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti GARDĖSIO duonas su kefyru. Kefyras duonoms suteikia aksominę struktūrą, unikalų skonį, taip pat šie gaminiai pasižymi naudingomis maistinėmis savybėmis: kalciu, skaidulinėmis medžiagomis ir yra baltymų šaltinis.

 

GARDĖSIO forminė duona su kefyru. Tai aukštos kokybės, unikalaus skonio ir aksominės struktūros sumuštinių duona pagardinta net 16,8% kefyro. Gausiai kefyru pagardinta tešla padalinama į formas, kuriose jaukiai susiglaudę duonos kepalėliai pašaunami į krosnį. Tik iškepę auksaspalviai atplėšiami vienas nuo kito. Tokiu būdų kepama duona yra sodraus skonio, kvapo, ilgai išlieka minkšta ir šviežia, o kefyras jai suteikia ypatingą struktūrą ir spalvą. Maistinės savybės: kalcio (užtenka suvartoti 4 riekeles per dieną), skaidulinių medžiagų ir baltymų šaltinis.

GARDĖSIO batonas. Gardėsio meistrų kūrinys – batonas gardintas kefyru ir keptas akmens krosnyje. Puiki struktūra, skonis bei savybės – baltymų ir kalcio šaltinis.

image0ibgg.png

GARDĖSIO porcijinės duonelės su kefyru. Tai itin patogaus dydžio duonelės su kefyru ir avižomis. Kaip ir kiti GARDĖSIO kefyrinių šeimos gaminiai šios duonelės yra aukštos kokybės, unikalaus skonio ir aksominės struktūros, pagardintos net 16,8% kefyro.