Šį gruodį „Gardėsio“ duona kartu su lietuvišku prekybos tinklu „Maxima“ kviečia dalytis gerumu – aukoti vienišiems Lietuvos seneliams. Prisidėti prie akcijos paprasta – kiekvienas „Maximos“ prekybos tinkle įsigijęs „Gardėsio“ „Bočių“ duonos pakuotę, padovanoja riekelę šios duonos labiausiai skurstantiems. Duona – tai ne tik būtiniausias maisto produktas, tai šilumos ir sotumo simbolis, kuris daugeliui senolių vis dar turi didelę reikšmę. Akcijos metu organizatoriai tikisi atkreipti dėmesį į Maltos ordino pagalbos tarnybą ir jų globojamus vienišus bei skurstančius senelius.

„Fazer Bakery Baltic“, Lietuvoje atstovaujančios „Gardėsio“ prekės ženklą, generalinis direktorius Klavs Berzins tikina, kad aukoti ir dalytis svarbu ne tik per šventes – tai reikėtų daryti nuolat. Tačiau būtent šventinis laikotarpis, kurį mes siejame su šeimos susibūrimu, dalijimusi gardėsiais ir vienas kito šiluma – vienišiems ir skurstantiems yra pats skaudžiausias.

„Gardėsio“ ir maltiečių bičiulystė trunka jau penkerius metus – pradėjome bendradarbiauti nuo 2015 m., prisidėdami prie įvairių maltiečių organizuojamų akcijų ir iniciatyvų. Per šį laikotarpį vienišiems seneliams paaukojome apie 200 tūkst. mūsų duonos gaminių. Tačiau apie dalijimąsi šiandien norime kalbėti dar garsiau – kviečiame atkreipti dėmesį į vienišų senelių skurdo ir nepritekliaus problemas. Lietuvos skurdo ir socialinės atskirties rodikliai yra vieni aukščiausių visoje Europos Sąjungoje. Seneliai Lietuvoje ne tik skursta, bet dažnai jaučiasi vieniši ir visų pamiršti. Todėl siekiame parodyti, kad kartais reikia visai nedaug – net ir viena, kiekvieno iš mūsų pasidalinta duonos riekelė gali būti gera pradžia sprendžiant šią problemą“, – tikina „Gardėsio“ duonos atstovas.

Tam pritaria ir „Maximos“ generalinė direktorė Kristina Meidė: „Kiekvienas esame nusipelnę oraus gyvenimo. Liūdna pripažinti, tačiau tūkstančiams senolių Lietuvoje reikalinga pagalba. Ir ją suteikti yra kiekvieno iš mūsų pareiga. Tokios iniciatyvos mus moko dalintis bei skatina bendruomeniškumą.“

Maltiečių ir „Maximos“ draugystė prasidėjo daugiau kaip prieš 10 m., kai prekybos tinklas ėmė remti vaikų dienos centrus. Nuo 2017 m. parama teikiama ir maltiečių globojamiems senoliams. Pernai metais „Maximos“ parama organizacijai viršijo 43 tūkst. eurų.

Maltos Ordino Pagalbos Tarnybos programų direktorė Rasa Stukienė tikina, kad maltiečiai itin vertina tokias verslo iniciatyvas bei partnerystes, kurios atkreipia dėmesį į vienišų senelių problematiką.

„Kokia gi maltiečių sriuba be „Gardėsio“ duonos? Mes kitokios jos jau neįsivaizduojame, todėl sakome, kad „Gardėsis“ – tai ne tik partneris, bet ir bendražygis. Mūsų organizacijų DNR sutampa: jose užkoduotas siekis daryti gera vienišiems ir skurstantiems senoliams. Be to, vyresnio amžiaus žmonės nė dienos neįsivaizduoja be duonos – tai jiems sotumo, visaverčio maisto simbolis, duona jiems šventa. Tad veždami seneliams sriubą, kas kartą pridedame net po kelias „Gardėsio“ duonos riekes – su duonele ir sriuba gardesnė, ir dar prie arbatos vakarienei lieka. Tikimės, kad kartu su naująja akcija ir žmonių pagalba duonos kepalėliu galėsime pradžiuginti dar daugiau senolių“, – teigia maltiečių atstovė.

Stukienė priduria, jog tokių iniciatyvų pastaraisiais metais daugėja – lietuviai darosi jautresni kitų žmonių problemoms.

Maltiečiai jau daugiau kaip 25 metus visoje Lietuvoje globoja, maitina ir remia vienišus ir skurstančius senelius. Šiuo metu yra lankoma 2600 senų ir neįgalių žmonių. Už 2018 m. akcijos metu surinktas aukas maltiečiai visus metus maitino ir globojo vienišus, ligotus žmones 40 Lietuvos vietovių.

 

 

PARAMOS AKCIJOS „GERA DALYTIS“ TAISYKLĖS

AKCIJOS ORGANIZATORIUS

  • Akcijos „Gera dalytis“ organizatorius ir platintojas yra UAB „Fazer Lietuva“, atstovaujantis „Gardėsio“ duonos prekės ženklą. Įmonė įsikūrusi Raudondvario pl. 129A, 47188, Kaunas, Lietuva, įmonės kodas 134582665, el. paštas: marketingas@fazer.com (toliau – Organizatorius).

AKCIJOS VIETA

2.1. Akcija vyksta MAXIMA parduotuvėse, esančiose Lietuvos Respublikos teritorijoje.

2.2. Akcijos taisyklės yra patalpintos www.fazer.lt/geradalytis interneto svetainėje.

AKCIJOS TRUKMĖ

3.1. Akcija prasideda 2019 m. gruodžio 3 d. (pirmoji Akcijos diena) ir baigiasi 2019 m. gruodžio 30 d. (paskutinė Akcijos diena) (toliau – Akcijos laikotarpis). Tai laikotarpis, kurio metu nuo kiekvieno nupirkto „Gardėsio“ BOČIŲ duonos gaminio, 1 riekė bus skiriama Maltos Ordino Pagalbos Tarnyba (toliau MOPT).

AKCIJOS MECHANIZMAS

4.1. Nuo kiekvieno „Gardėsio“ BOČIŲ duonos gaminio (gaminių sąrašas pateikimas 4.2. punkte) nupirkto MAXIMA parduotuvėse (parduotuvių adresai: https://www.maxima.lt/parduotuves) akcijos laikotarpių, viena riekė bus paaukota MOPT 2020 metų laikotarpiu.

4.2. Akcijoje dalyvaujantys gaminiai:

EAN kodas

GAMINIO PAVADINIMAS

4770068192141

BOČIŲ juoda duona, 800 g

4770068192158

BOČIŲ juoda duona, 400 g

4770068198570

BOČIŲ juoda duona be pridėtinio cukraus, 400 g

4770068199249

BOČIŲ juoda duona su saulėgrąžomis, 350 g

 

AKCIJOS DALYVIAI

5.1. Akcijoje gali dalyvauti visi asmenys.

5.2. Akcijos metu nėra renkami asmeniniai akcijos dalyvių duomenys ir jie nebus naudojami rinkodaros tikslais.

LABDAROS SUTEIKIMAS

6.1. Akcijos Organizatorius įsipareigoja informuoti apie nupirktą akcijoje dalyvavusių duonos gaminių kiekį iki 2020 m. sausio 10 d. interneto svetainėje www.fazer.lt/geradalytis.

6.2. Labdaros kiekis apskaičiavimo principas: už 15 (penkiolika) nupirktų duonos kepalų paaukojamas labdarai 1 (vienas) duonos gaminys.

6.2. Akcijos Organizatorius įsipareigoja suteikti nemažesnę paramą nei vienas duonos gaminys už 15 nupirktų akcijoje dalyvavusių duonos gaminių  akcijos laikotarpiu MOPT per 2020 metus.

8.4. Organizatorius nėra atsakingas už labdaros panaudojimą. Labdaros panaudojamas apibrėžiamas dvišalėje UAB Fazer Lietuva ir MOPT labdaros sutartyje.

8.5. Labdara nėra keičiami į kitokius nei duonos gaminius ar grynuosius pinigus.

SKUNDAI

7.1.  Dalyvių skundai dėl akcijos taisyklių pažeidimų gali būti pateikti raštu, skundą su juos pagrindžiančiais įrodomais siunčiant Organizatoriui 1.1 punkte nurodytais kontaktais ne vėliau kaip iki 2020 m. sausio 10 d.

7.2. Organizatorius pagrįstus skundus išnagrinėja ir į juos atsako per 30 darbo dienų laikotarpį, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos. 

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

8.1. Organizatoriaus sprendimu akcija gali būti atšaukta, pakeista, įskaitant šių sąlygų pakeitimą, apie tai informuojant interneto svetainėje www.fazer.lt/geradalytis.

8.2. Visos akcijos sąlygos ir taisyklės skelbiamos tinklalapyje interneto svetainėje www.fazer.lt/geradalytis.