PREMIUM BANDELĖS – skirtingiems Jūsų šeimos ir draugų skoniams. Vaišinkite, dalinkitės ir džiaukitės kartu praleistomis akimirkomis!  

NAUJIENA! Kakavinė bandelė su vyšnių įdaru.

Šokoladas ir vyšnia – tobulas, klasikinis duetas. Kiekvienas kąsnis atneša skirtingų pojūčių pliūpsnį. Po tobulai apkepusia, turtinga ir puria kakavine, saikingai saldžia mielinės tešlos plutele slepiasi lengvas ir saldžiarūgščiai gaivus vyšnių įdaras. Švari sudėtis!

 

PREMIUM Bandelės su jogurto ir braškių įdaru. Saldiems vasaros prisiminimams. Tolygiai paskirstytas bandelės įdaras leidžia mėgautis kiekvienu kąsniu, o speciali apsauganti pakuotė pravers jas nešantis į mokyklą, paskaitas ar darbą.

PREMIUIM bandelės su pieniško šokolado skoniu ir cinamonu. Vaikystės kvapas - klasikinės bandelės pagardintos pieniško šokolado skonio glaistu. Tolygiai paskirstytas bandelės įdaras leidžia mėgautis kiekvienu kąsniu, o speciali apsauganti pakuotė pravers jas nešantis į mokyklą, paskaitas ar darbą.

PREMIUM bandelės su puriu varškės įdaru. Lengvos ir gaivios, tolygiai paskirstytas bandelės  varškės įdaras leidžia mėgautis kiekvienu kąsniu, o speciali apsauganti pakuotė pravers jas nešantis į mokyklą, paskaitas ar darbą.

PREMIUM bandelės su varškės įdaru. Mažųjų džiaugsmas, kuris kyla iš bandelės su saldžiu varškės įdaru. Tolygiai paskirstytas bandelės įdaras leidžia mėgautis kiekvienu kąsniu, o speciali apsauganti pakuotė pravers jas nešantis į mokyklą, paskaitas ar darbą.