Visa tai, kas įkvepia, kas skleidžiasi ir bunda naujam gyvenimui, sudėjome į ypatingą duonos šeimą JORĖ.

4770068199676_J. JORĖ įvairiagrūdė, 280 g.png

Naujoji įvairiagrūdė JORĖ pasiūlys vartotojams autentišką, tik JORĖ duonoms būdingą skonio profilį, papildytą įvarių frakcijų grūdų tekstūriniais ir skonio pojūčiais. Kepama su viso grūdo miltais.

  • Be pridėtinio cukraus
  • Daug skaidulinių medžiagų
  • mažai sočiųjų riebalų
  • Atitinka „Žaliojo rakto“ reikalavimus

 

JORĖ juoda duona su saulėgrąžomis. Duonos valgytojų mylimas skonis - ypatingai švelni ir lengva juoda duona, gausiai pagardinta saulėgrąžomis. Apdovanota 2011 metų „Lietuvos metų gaminio“ konkurso aukso medaliu. Galite rinktis kepalą ar puselę.

4770068196637 JORĖ juoda duona, 600 g.png

 

JORĖ juoda duona. Šioje duonoje puikiai dera rugių nauda ir kvietinės duonos minkštumas. Apdovanota 2011 metų „Lietuvos metų gaminio“ konkurso aukso medaliu. Galite rinktis kepalą ar puselę.

JORĖ juoda duona be pridėtinio cukraus. Puikių mylimo skonio ir maistinių savybių derinys: daug skaidulinių medžiagų, mažai cukrų ir mažai riebalų. Iškepta be pridėtinio cukraus. Atitinka žalio rakto reikalavimus. 

JORĖ balta duona su sėklomis. Lengva, ypatingai švelni balta duona, gausiai pagardinta sezamais, linų sėmenimis ir saulėgrąžomis.

JORĖ įvairiasėklė. Klasikinis JORĖS skonis gardintas moderniu sėklų deriniu: saulėgrąžos, kanapių sėklos, linų sėmenys ir daiginti rugiai. 

JORĖ porcijinės duonelės. Patogus formato ir mylimo skonio derinys. 

    

JORĖ traškios duonos riekelės – iškeptos pagal pirkėjų pamėgtą JORĖ su saulėgrąžomis receptą mažose formelėse, plonai suraikytos ir tada džiovinamos krosnyje be riebalų. Galite rinktis iš trijų skonių - klasikinis JORĖ su saulėgrąžomis, JORĖ įvairiasėklė ir JORĖ gardinta petražolėmis bei česnaku.