Kai svajoji apie jaukesnius namus, trūksta idėjų, ką nuveikti su vaikais ir nori pajausti daugiau energijos bei meilės sau, įkvėpti gali savo srities profesionalai. Laimėk individualią konsultaciją su tuo, kas įkvepia būtent tave.

Pirk „Jorės” gaminius, ant akcijos lipduko rask kodą, patikrink jį čia ir iškart sužinok, ar laimėjai. Liks tik išsirinkti įkvėpimą!

Akcijos taisykles rasite čia.

Kodą tikrinkite šioje lentelėje:

IŠSIRINK PRIZĄ

Floristė Ieva Marija Frišmantė
@ievamarija

„Vynvyčio“ įkūrėja Ieva Marija savo darbuose mėgsta eksperimentuoti, derinti nesuderinamus žiedus bei naudoti klasikines laiko patikrintas gėles. Ji padės jums išmokti floristikos paslapčių bei patars, kaip geriausia papuošti savo namus ar pasidaryti gražią puokštę.

Interjero dizainerė Marija Savickienė
@siltasiaure

Šilta architektūra šiaurietiškam būdui. Architektūros ir interjero studija „Šilta šiaurė” užsiima individualių bei visuomeninių objektų projektavimu. Interjero dizainerė Marija padės jums atsakyti į kilusius klausimus remontuojant, įsirenginėjant ar tiesiog atsinaujinant savo būstą.

Namų kvapai Smells like Spells
@smells_like_spells

Nėra dviejų tokių pat kvapų, o kiekvienas kvapas turi savo reikšmę. Kvapo pasirinkimas – labai subtilus dalykas. Kiekvienas turi atrasti savąjį, o tai padaryti gali padėti „Smells like Spells“ komanda, kuri padės išsirinkti tik jums tinkamą kvapą.

Maisto receptų kūrimas Nida Degutienė
@nidadegutiene

Maisto entuziastė ir fotografė Nida Degutienė sako, jog šiandien kaip niekad svarbu ne tik maisto skoniai, bet ir tai, kaip maistas atrodo. Kokie kulinariniai atradimai labiausiai įkvepia, kaip gardžiausiai patiekti maistą ir iš kur semtis įkvėpimo - visa tai galite sužinoti iš pačios Nidos. 

Laiko planavimas Viktorija Kovriga
@attachestories

Viktorija nori palaikyti moteris ir paskatinti jas veikti, jos misija - padėti suprasti moterims, kuria linkme jos turi eiti savo profesinėje veikloje, pateikti joms struktūras, strategiją, idėjas.

Įdomūs užsiėmimai vaikams Genius Arts
@_geniusarts_

Ne vieno mokslinio tyrimo rezultatai rodo, kad menas, o ypač muzika, padeda vaikučių vystymuisi ir raidai. Įrodyta, kad vaikučiai, klausydami ir analizuodami tinkamai parinktą muzikos žanrą, geriau užmiega, greičiau vystosi jų kalbėjimo įgūdžiai. Apie tai pasakos kvalifikuoti muzikos pedagogai.

Sveika vaikų mityba Raminta Bogušienė
https://sveikataipalankus.lt

Raminta Bogušienė sako, jog laimingas vaikas, pirmiausia – sveikas vaikas. Raminta papasakos, kaip išmokyti vaiką valgyti sveikai, kaip parodyti, jog sveikas maistas gali būti skanus, ir kaip jau nuo jauno amžiaus pradėti formuoti tinkamas mitybos taisykles.

Vaikų psichologė Simona Velikienė
@vaiku_psichologe_simona

Simona teikia psichologinę pagalbą vaikams ir jų tėveliams vaikų ugdymo klausimais. Kiekvienam tėvui ateina metas, kuomet žinių ir jėgų, auginant vaiką, nebepakanka. Todėl Simona kalbasi tiek su vaikais, tiek su tėvais ir padeda jiems išspręsti kylančias problemas bei rasti bendrą kalbą.

Stilistė Irina Cybina
@irina_cybina

„L‘Officiel“ Lietuva žurnalo stilistė Irina Cybina visada žinos, kur rasti būtent jums tinkamiausius džinsus, kaip ir su kuo suderinti tą „prie nieko nederantį“ švarką ir atsakys į amžiną klausimą – ką apsirengti šiandien?

Makiažo meistrė Alina Silivanova
@alinka_makeupartist

Alina – viena labiausiai žinomų Lietuvos makiažo meistrių, kuri dirba tiek televizijoje, įvairiose renginiuose, tiek su žymiausiomis Lietuvos moterimis. Jos tikslas ir vizija – išmokyti moteris tinkamai pasirinkti makiažo priemones ir pažinti savo veidą.

Asmeninė trenerė Jolanta Verseckaitė
@verseckaite_

„JV sporto studijos“ įkūrėja Jolanta Versickaitė – buvusi profesionali atletė. Šiuo metu Jolanta dirba su moterimis, kurioms padeda atrasti sau labiausiai tinkantį treniruočių ritmą, pamilti sportą ir išmokti tinkamai judėti bei puoselėti savo fizinę ištvermę. Trenerė konsultuoja tik moteris.

Dietologė Dalia Vaitkevičiūtė
@dietologe_dalia

Pagrindinė gydytojos-dietologės sritis – gydymas ir terapija maistu. Ji sako, jog mūsų kūnas – tai namai, kuriuose gyvename. Tik sveikuose ir išpuoselėtuose namuose gera gyventi, tik čia atrandame balansą, pasitikėjimą savimi, jaučiamės sveiki.

JORĖS GAMINIAI

JORĖ juoda duona su saulėgražomis

Duonos valgytojų mylimas skonis - ypatingai švelni ir lengva juoda duona, gausiai pagardinta saulėgrąžomis. Apdovanota 2011 metų „Lietuvos metų gaminio“ konkurso aukso medaliu. Galite rinktis kepalą ar puselę.

JORĖ įvairiagrūdė juoda duona
Naujiena

JORĖ duonoms būdingas skonio profilis, papildytas įvarių frakcijų grūdų tekstūriniais ir skonio pojūčiais. Kepama su viso grūdo miltais ir be pridėtinio cukraus

JORĖ juoda duona

Šioje duonoje puikiai dera rugių nauda ir kvietinės duonos minkštumas. Apdovanota 2011 metų „Lietuvos metų gaminio“ konkurso aukso medaliu. Galite rinktis kepalą ar puselę.

JORĖ balta duona su sėklomis

Lengva, ypatingai švelni balta duona, gausiai pagardinta sezamais, linų sėmenimis ir saulėgrąžomis.

JORĖ juoda duona be pridėtinio cukraus.

Puikių mylimo skonio ir maistinių savybių derinys: daug skaidulinių medžiagų, mažai cukrų ir mažai riebalų. Iškepta be pridėtinio cukraus. Atitinka žalio rakto reikalavimus. 

JORĖ traškios duonos riekelės

Iškeptos pagal pirkėjų pamėgtą JORĖ su saulėgrąžomis receptą mažose formelėse, plonai suraikytos ir tada džiovinamos krosnyje be riebalų. Galite rinktis iš trijų skonių - klasikinis JORĖ su saulėgrąžomis, JORĖ įvairiasėklė ir JORĖ gardinta petražolėmis bei česnaku.