HEROJAI tarp duonų. HEROJAI ingredientai. Duona HEROJAMS. Kruopščiai atrinkome ingredientus, kad sukurti skanią, keliančią geras emocijas ir puikių funkcinių savybių duoną. Todėl ją ir pavadinome HERO. HERO duonos kupinos skanaus gėrio, kurį sukūrė gamta – sėklos, vaisiai, grūdai. Atraskite naujas kombinacijas duonoje –šalavijo (eng. CHIA) sėklos, kviečių gemalai, kriaušės, visas grūdas ir moliūgų sėkloms. Tai, kad Jums padės pasiekti daugiau!

Ruginė duona kuriantiems subalansuota užsiimantiems aktyvia protine veikla. Dėl rugiuose esančių mineralinių medžiagų, tokių kaip magnio, ji puikiai papildo kasdienę mitybą. Magnis padeda mažinti nuovargį, palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir psichologinę funkciją. Rugiai turi žemą glikeminį indeksą, todėl padeda palaikyti pastovesnį cukraus kiekį kraujyje, o tai leidžia išlaikyti koncentraciją. 

 

 

 

Tamsios porcijinės duonelės sportuojantiems kepamos sumaišant rugių dribsnius, viso grūdo kvietinius miltus, avižų skaidulas ir smulkintas moliūgų sėklas su ruginiu raugu.

 

 

Batonas mylintiems – pasipuošęs tamsesne nei įprasta plutele, šiek tiek miltuotu paviršiumi viduje slepia net tris ingredientus, kuriems sunku atsispirti. Kviečių gemalai, čija sėklos ir trintos kriaušės – tai trys šio batono herojai, dėl kurių jis tampa minkštas, drėgnas ir nepaprastai skanus.