Didžiuojamės, galėdami Jums pristatyti GARDĖSIO duonų šeimą. Tik iš atrinktų ir patikrintų ingredientų, tik geriausių GARDĖSIO meistrų iškepta Duonų Duona. Su meile ir rankų šiluma, iš didelės pagarbos duonai.

GARDĖSIO forminė duona. Gardėsio gaminių kepamų su kefyru liniją papildo kvietinė forminė duona. Tai aukštos kokybės, unikalaus skonio ir aksominės struktūros sumuštinių duona pagardinta net 16,8% kefyro. Gausiai kefyru pagardinta tešla padalinama į formas, kuriose jaukiai susiglaudę duonos kepalėliai pašaunami į krosnį. Tik iškepę auksaspalviai atplėšiami vienas nuo kito. Tokiu būdų kepama duona yra sodraus skonio, kvapo, ilgai išlieka minkšta ir šviežia, o kefyras jai suteikia ypatingą struktūrą ir spalvą. Maistinės savybės: kalcio (užtenka suvartoti 4 riekeles per dieną), skaidulinių medžiagų ir baltymų šaltinis.

GARDĖSIO batonas. Gardėsio meistrų kūrinys – batonas gardintas kefyru ir keptas akmens krosnyje. Puiki struktūra,skonis bei savybės – baltymų ir kalcio šaltinis.

GARDĖSIO tamsi AVIŽŲ duona. iškepta su pilno grudo avižomis ir jų miltais, kurie puikia dera su ruginiais miltais. Pagardinta pienu. Puikiai dienos pradžiai - puikios maistinės savybės: mažai cukrų, skaidulinių medžiagų šaltinis, baltymų šaltinis

GARDĖSIO juoda duona su pilno grūdo miltais. Puiki skonių harmonija tamsioje duonoje – pilno grūdo rugių rūgštumas, dviejų salyklų dermės saldumas, malonus kvapas, puiki struktūra ir drėgnumas. Mėgstantiems save lepinti skaniu ir naudingu maistu - skaidulinių medžiagų ir baltymų šaltinis.

 

GARDĖSIO porcijinės duonelės su kefyru ir avižomis. Turtingos, drėgnos, minkštos porcijinės duonelės su kefyru ir avižomis, įkvėptos „Gardėsio“ batono su kefyru ir kalciu sėkmės istorijos. Šiose duonelėse pajusite išraiškingą kefyro skonį: rūgštumo ir saldumo harmoniją papildo pieniškumas, kurį gaminiui suteikia avižos.