Didžiuojamės, galėdami Jums pristatyti GARDĖSIO duoną su kefyru. Kefyras mūsų batonui ir sumuštinių duonai suteikia aksominę struktūrą, unikalų skonį, taip pat šie gaminiai pasižymi naudingomis maistinėmis savybėmis: kalciu, skaidulinėmis medžiagomis ir yra baltymų šaltinis.

GARDĖSIO forminė duona. Gardėsio gaminių kepamų su kefyru liniją papildo kvietinė forminė duona. Tai aukštos kokybės, unikalaus skonio ir aksominės struktūros sumuštinių duona pagardinta net 16,8% kefyro. Gausiai kefyru pagardinta tešla padalinama į formas, kuriose jaukiai susiglaudę duonos kepalėliai pašaunami į krosnį. Tik iškepę auksaspalviai atplėšiami vienas nuo kito. Tokiu būdų kepama duona yra sodraus skonio, kvapo, ilgai išlieka minkšta ir šviežia, o kefyras jai suteikia ypatingą struktūrą ir spalvą. Maistinės savybės: kalcio (užtenka suvartoti 4 riekeles per dieną), skaidulinių medžiagų ir baltymų šaltinis.

GARDĖSIO batonas. Gardėsio meistrų kūrinys – batonas gardintas kefyru ir keptas akmens krosnyje. Puiki struktūra, skonis bei savybės – baltymų ir kalcio šaltinis.