2016 m. balandžio 21 d.

Viena didžiausių šalyje kepyklų „Fazer Lietuva“ per praėjusius metus pasiekė 16,1 mln. eurų apyvartą. Nepaisant itin konkurencingos aplinkos ir toliau besitraukiančios duonos rinkos, „Fazer Lietuva“ pardavimai per 2015m., palyginti su 2014-aisiais, padidėjo 15 procentų. Kaune įsikūrusi bendrovė per praėjusius metus investavo daugiau nei milijoną eurų į naują šaldytų produktų gamybos liniją ir sukūrė 20 naujų darbo vietų. „Fazer“ įmonių grupė toliau stiprino pozicijas sudėtingoje ir greitai kintančioje aplinkoje. Per 2015m. „Fazer“ įmonių grupės pardavimai sudarė 1567 mln. eurų, o pelnas iš veiklos siekė 44,9 mln. eurų.

2015m. pavasarį, siekiant padidinti konkurencingumą ir veiklos efektyvumą Baltijos šalyse, „Fazer“ užbaigė gamybos konsolidacijos projektą. Šis projektas apėmė verslų trijose šalyse apjungimą, investicijas į naują šaldytų produktų gamybos liniją Kaune bei šaldytų gaminių ir pyragų cechą Ogrėje (Latvija).

„Lietuvoje per 2015m. pasiekėme pagrindinius tikslus – sustiprinome savo poziciją rinkoje ir užbaigėme gamybos konsolidacijos Baltijos šalyse projektą. Manau, kad mūsų pasirinkta strategija- prisitaikyti prie kintančios vartotojų elgsenos- pasiteisina. Pajamų augimą lėmė tai, kad sugebėjome suderinti tradicinį duonos kepimą su inovatyviu požiūriu, sutelkti pagrindinį dėmesį į augančius pridėtinės vertės segmentus ir vystyti naują duonos  užkandžių kategoriją. Šių metų tikslas- plėsti pelningą veiklą pasiūlant originalių naujovių ir investuoti į stipriausius prekės ženklus“, – sako „Fazer Bakery Baltic“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis.

„Fazer“ įmonių grupė nuolatos siekia tobulėti socialinės atsakomybės srityje. Per 2015 m. grupė perdirbo ar pavertė energija 93 proc. antrinių žaliavų; suvartotos elektros energijos dalis iš atsinaujinančių šaltinių pasiekė 80 procentų; 72 proc. visos kakavos kiekio „Fazer“ įsigijo per tiesiogines tvaraus verslo programas ar sertifikuotas tiekimo schemas; nelaimingų atsitikimų darbe skaičius sumažintas 13,8 procento.

„Esame nusiteikę didinti „Fazer“ konkurencingumą ir pelningumą. Per pastaruosius trejus metus investavome apie 100 mln. eurų Suomijoje, o per ateinančius trejus metus ketiname investuoti dar 100 mln. eurų – tai padės sustiprinti mūsų matomumą rinkoje, padidinti eksportą ir sukurti daugiau darbo vietų“, – sako „Fazer Group“ prezidentas ir vadovas Christoph Vitzthum.