2018 m. spalio 11 d.

Klavs Berzins paskirtas naujuoju „Fazer Bakery Baltic” generaliniu direktoriumi ir „Fazer Bakery Business Area“ valdybos nariu. Jis turi ilgametę patirtį tarptautiniame greito vartojimo prekių versle. K. Berzins naująsias pareigas pradės eiti lapkričio pradžioje.

K. Berzins turi vertingos patirties greito vartojimo prekių (angl. fast moving consumer goods, FMCG) versle – jis 19 metų dirbo įvairiuose „Philip Morris International” padaliniuose ir rinkose. Šiuo metu jis įsikūręs Šveicarijoje ir yra atsakingas už kompanijos pardavimo strategiją visame pasaulyje. Prieš tai K. Berzins dirbo pardavimų direktoriumi „Philip Morris“ Lenkijoje ir generaliniu direktoriumi Švedijoje bei Islandijoje. Be to, jis taip pat buvo šios kompanijos marketingo vadovu Baltijos šalyse ir vadovavo Latvijos padaliniui.

„Mūsų verslas Baltijos šalyse pastaruosius keletą metų sėkmingai vystėsi ir augo. Todėl esu įsitikinęs, kad Klavs yra tinkamas žmogus, galintis vadovauti mūsų verslui ir vesti jį į dar didesnę sėkmę ateityje kartu su komanda Baltijos šalyse“, – sakė „Fazer Bakery Business Area“ generalinis direktorius Petri Kujala.

Pats K. Berzins taip pat džiaugiasi prisijungdamas prie „Fazer Bakery Baltic“.

„Kai atsirado galimybė prisijungti prie „Fazer“, aš net nesudvejojau. Ši kompanija atstovauja vertybes, kuriomis aš nuoširdžiai tikiu. „Fazer“ gaminiai yra ant kiekvienos šeimos Baltijos šalyse stalo, o tai gali pagerinti žmonių gyvenimo kokybę visame Baltijos jūros regione. Tad labai džiaugiuosi prisijungdamas prie „Fazer”, – sako K. Berzins.

„Fazer Bakery Baltic“ yra vienos iš pirmaujančių kepyklų Baltijos šalyse, išsiskiriančios inovatyviais, į sveiką gyvenseną orientuotais gaminiais. „Fazer Bakery Baltic“ buvo įkurta 2014 m., sujungiant „Fazer“ kepyklų verslą trijose šalyse – Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. „Fazer“ savo veiklą Estijoje pradėjo 1993 m., o Latvijoje ir Lietuvoje nuo 2001 m. Šiuo metu „Fazer Bakery Baltic“ dirba daugiau kaip 620 žmonių.

Lietuvoje „Fazer“ atstovauja UAB „Fazer Lietuva“ – viena pirmaujančių kepyklų šalyje, prekiaujanti duonos gaminiais, pažymėtais „Gardėsio“ prekės ženklu. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba 270 darbuotojų. Populiariausi duonos prekių ženklai – „Jorė“, „Skrudink ir ragauk“, „Daržovinės duonos“. Žinomiausi „Fazer“ saldumynų prekių ženklai Lietuvoje yra „Karl Fazer“ ir „Geisha“. Bendrovės apyvarta 2017 metais buvo 16,94 mln. EUR.