Misija: Maistas, kuriantis vertę

Fazer turi svarbų vaidmenį – suteikti žmonių gyvenimams daugiau vertės. Maistas, kuriantis vertę, reiškia, kad mes pridedame šiek tiek daugiau džiaugsmo, gerovės, įkvėpimo, aistros ir meilės viskam, ką darome. Mūsų gyvavimo tikslas – per savo kuriamus produktus ir paslaugas sukurti įsimintinas akimirkas žmonių gyvenime. Mes ieškome naujų būdų, kaip suteikti užimtiems ir nuolat skubantiems žmonėms daugiau patogumo. Kad ir ką bedarytumėme, mes gerbiame žmones ir aplinką, kurioje gyvename.

Vizija: Siekiant tobulų dienų

Vertybės:

Šiaurietiška laisvė

Būk ar tapk tuo, kuo nori būti. Būk nuoširdus. Tai įkvepia ir kitus elgtis taip pat. Mes tikime vertybėmis, kurios pasisako už visų žmonių lygybę, pripažinimą, integraciją. Mes rūpinamės vieni kitais – tiek individualiai, tiek kaip bendruomenė.

Tikri santykiai

Būk geras pasauliui. Tegul tavo pasirinkimai padeda kurti geresnį rytojų. Mes kuriame tikrus ir nuoširdžius santykius. Mes esame dori ir skaidrūs. Mes norime daryti gera mus supančiam pasauliui.

Bebaimis kūrybiškumas

Gyvenk be išankstinio nusistatymo. Būk drąsus. Būk kūrybiškas.  Mes turime drąsos inovuoti, derinti skirtingus skonių pojūčius. Mes vertiname rankų darbą ir tikrus, švarius ingredientus. Mūsų įkūrėjas Karl Fazer buvo bebaimis pradininkas, atnešęs žmonėms naujų idėjų ir įkvėpimo iš viso pasaulio. Mes norime, kad jūs patirtumėte šiaurietišką magiją, kurią kuria „Fazer“.