„Fazer“ yra maisto potyrius siūlanti įmonė, suteikianti galimybę mėgautis geriausiomis skonių akimirkomis kiekvieną dieną.

Įmonės istorija prasidėjo 1891 m., kai jaunasis Karlas Fazeris atidarė savo pirmąją kavinę, turėdamas misiją – gaminti maistą, kuriantį vertę ir suteikiantį džiaugsmo akimirkas visiems aplinkiniams. Kuriant naujus skonius, tradicijas ir maisto patirtis, „Fazer“ vizija yra „Siekiant tobulų dienų“. „Fazer“ nori, kad vartotojai patirtų šiaurietiškos magijos jausmą, kurį sukuria remdamiesi stipria įmonės istorija, į vartotoją orientuotu požiūriu ir inovacijomis, kuriant tvarius ateities maisto sprendimus.

„Fazer“ grupė yra susitelkusi į FMCG (greito vartojimo prekių) rinką, savo veiklą vykdo aštuoniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40 šalių. 2020 m. „Fazer“ grupės grynieji pardavimai siekė 1,1 milijardo eurų, joje dirbo virš 8 500 darbuotojų. Lietuvoje „Fazer“ grupei priklauso įmonė „Fazer Lietuva“, atstovaujanti „Gardėsio“ duonos prekiniam ženklui. „Fazer“ veikla atitinka etikos principus, kurie yra pagrįsti grupės vertybėmis ir JT pasauliniu susitarimu.