Maistingi pusryčiai ir pietūs dviems! Rinkites sočius sumuštinius dviems su itin maistinga GARDĖSIO „Sėklų“ duona. Dvigubi suvožtiniai su sūdyta lašiša arba keptu halloumi suriu nepaliks abejingų.

Pirkinių krepšelį rasite BARBOROJE

 

Receptas nr. 1 – pusryčiai

Dviems dvigubiems sumuštiniams reikės:

2 dvigubos GARDĖSIO sėklų duonelės, apie 70-80 g užtepėlės, prinokęs avokadas, 100 g sūdytos lašišos, apie 120 g pomidorų, 150 g pievagrybių, tepamas sūrelis, druska, pipirai.

Gaminimas:

Ant GARDĖSIO duonelių abiejų pusių tepame užtepėlę, dėliojame kepintus pievagrybius, avokadą, pagardindami jį žiupsneliu druskos ir pipirų. Toliau dėliojame pomidoriukus ir lašišą, o ant viršaus – antrąją suvožtinio duonos dalį.

 

Receptas nr. 2 – pietūs

Dviems dvigubiems sumuštiniams reikės:

2 dvigubos GARDĖSIO sėklų duonelės, apie 70-80 g užtepėlės, apie 120 g pomidorų, 225 g kepto halumio sūrio, viena raudonoji paprika, 150 g pievagrybių.

Gaminimas:

Grilio keptuvėje arba orkaitėje ant grotelių apie 20 min pakepiname druska, pipirais apibarstytus ir alyvuogių aliejumi apšlakstytus pievagrybius, paprikas. Taip pat pakepame pagal instrukcijas ir holumį sūrį. Ant GARDĖSIO duonelių abiejų pusių tepame užtepėlę, ant duonos dėliojame pjaustytus pomidoriukus, tuomet pievagrybius, keptą sūrį ir galiausiai – papriką. Užvožiame antrąja duonele.