Šeimos savaitgalio pusryčiams! Vis pritrūksta idėjų, ką gaminti šeimynai savaitgalio pusryčiams? Turime pasiūlymą! Rinkitės gardžius GARDĖSIO duonos su kefyru derinius, kurie sukurti skirtingiems skoniams – saldūs prancūziški skrebučiai arba sotūs suvožtiniai su plaktais kiaušiniais. Subalansuota keturių asmenų šeimai!

Pirkinių krepšelį rasite BARBOROJE

Receptas nr. 1 – prancūziški skrebučiai

Devyniems skrebučiams reikės:

9 vnt. GARDĖSIO sumuštinių duonos su kefyru, 2 kiaušiniai, apie 60 g sviesto, 150 ml liesos grietinėlės, žiupsnelis cukraus, druskos ir cinamono. Dėžutė šilauogių ir medus papuošimui.

Gaminimas:

Suplakite kiaušinius, grietinėlę, druską, cukrų ir cinamoną pakankamai plokščiame inde. Mirkykite kiekvieną duonos riekę plakinyje iš abiejų pusių, kol prisigers skysčio. Keptuvėje išlydę sviestą kepkite kiekvieną batono riekelę, kol apskrus – apie 3 minutes kiekvieną pusę. Valgykite ž papuošę šilauogėmis ir apšlakstę medumi.

Receptas nr. 2 – sotūs sumuštiniai su plaktais kiaušiniais

 Keturiems dvigubiems sumuštiniams reikės:

8 vnt. GARDĖSIO sumuštinių duonos su kefyru, 4 kiaušinių, apie 60 g sviesto, 100 ml liesos grietinėlės, 150 g mocarelos, 90 g kumpio, 70 g špinatų, 250 g vyšninių pomidoriukų, 125 g užtepėlės, druskos, pipirų.

Gaminimas:

Išplakame kiaušinius su grietinėle, keptuvėje išlydome sviestą. Į silpnai įkaitintą keptuvę pilame plakinį, pabarstome druska ir pipirais. Mentele „išstumdome“ kiaušinių plakinį iš keptuvės kraštų į vidurį, kol tolygiai perkepa visa masė.

Ant duonos riekelių tepame užtepėlę, dėliojame mocarelos ir pomidoro griežinėlius. Tuomet dėliojame kumpį, špinatus ir galiausiai – kiaušinių ir grietinėlės plakinį. Užvožiame antra duonos rieke.