STREET FOOD – tai produktai kiekvienam, norinčiam pasijusti tarsi iškyloje. Ir visai nesvarbu – ar ši iškyla vyktų nedidelėje terasoje, ar prie pamėgto ežero, ar tiesiog virtuvėje. Visa šeima galės išsirinkti savo mėgiamą favoritą.

Konkursas #manogrilioakimirka su FAZER STREET FOOD

Konkursas #manogrilioakimirka su FAZER STREET FOOD vyko nuo 2022 m. birželio 6 dienos iki rugpjūčio 28 d. Gardėsis. Duonos valgytojai (@duonosvalgytojai) Facebook paskyroje https://www.facebook.com/duonosvalgytojai

Dalyviai buvo kviečiami skelbti savo nuotraukas, atspindinčias grilio akimirką: grilio patiekalus, pikniką, iškylą ir pan., kuriose naudojami FAZER STREET FOOD gaminiai. 

Visi dalyviai pretendavo laimėti puikius prizus!

PRIZO PAVADINIMAS

KIEKIS

Pagrindinis prizas – Kamado BONO kepsninė MINIMO
(vertė 369 Eur)

1 vnt.

Kas mėnesį – Baltic Chefs receptų knyga

3 vnt.

Kas savaitę – FAZER STREET FOOD gaminių rinkinys

12 vnt.

Konkurso taisykles rasite čia.

Prizų laimėtojai paskelbti Gardėsis. Duonos valgytojai (@duonosvalgytojai) Facebook paskyroje https://www.facebook.com/duonosvalgytojai

Specialius FAZER STREET FOOD stovus rasite net 27-iose IKI ir 40-yje Maxima LT parduotuvių, kuriuose puikuojasi visas jūsų pamėgtas STREET FOOD gaminių asortimentas. Parduotuvių sąrašą su adresais rasite čia.

STREET FOOD PRODUKTAI

Brijošė mėsainių bandelės

Kepamos iš Prancūziškos „brioche“ tipo tešlos – turtingos kiaušinių ir riebalų. Lygios, blizgios plutelės, aksominio vidaus. Minkštos ir purios, tačiau pakankamai tvirtos. Mėgstamos virtuvės šefų.

Įsigykite e-parduotuvėje: BARBORA

Taip pat ieškokite parduotuvėse MAXIMA, NORFA, IKI ir PROMO Cash&Carry. 

Poliarinės duonelės

Poliarinės duonelės turi iškirtinį Lapladijoje sukurtą skonį ir yra kepamos su 19% viso grūdo avižų. Rekomenduojame jas išbandyti kaip pagrindą picoms, sumuštiniams, kaip pita duoneles ar tiesiog išskirtinį garnyrą.

Įsigykite e-parduotuvėje: BARBORA

Taip pat ieškokite parduotuvėse MAXIMA, IKI ir PROMO Cash&Carry. 

Klasikinės tortilijos
NAUJIENA!

Plonos, plokščios, taisyklingos apvalios formos tortilijos puikiai tinka gaminant minkštus tako, enčiladas, fachitas ir suktinukus.  Lanksčios, netrupančios, kad būtų itin patogu gaminti. Standartinis tortilijos dydis, kad būtų patogu pritaikyti įvairiems receptams.

Tinka veganinei mitybai.

Įsigykite e-parduotuvėje: BARBORA

Taip pat ieškokite parduotuvėse MAXIMA

Tortilijos su įvairiais grūdais
NAUJIENA!

Plonos, plokščios, taisyklingos apvalios formos tortilijos puikiai tinka gaminant minkštus tako, enčiladas, fachitas ir suktinukus.

Tortilijos su įvairiais grūdais yra maistingesnės, nes kepamos su kviečių sėlenomis, avižiniais ir miežiniais dribsniais, linų sėmenimis, ispaninio šalavijo sėklomis. Lanksčios, netrupančios, kad būtų itin patogu gaminti. Standartinis tortilijos dydis, kad būtų patogu pritaikyti įvairiems receptams. Tinka veganinei mitybai.

Įsigykite e-parduotuvėje: BARBORA Taip pat ieškokite parduotuvėse MAXIMA

Brijošė dešrainių bandelės

Šios nedidelės dešrainių bandelės kepamos iš Prancūziškos „brioche“ tipo tešlos – turtingos kiaušinių ir riebalų. Lygios, blizgios plutelės, aksominio vidaus. Perpjautos, kad būtų patogu greitai pasiruošti mėgstamo skonio dešrainių. 

Ieškokite parduotuvėse IKI

Avižinės suvožtinių duonelės
NAUJIENA!

Šios universalios duonelės yra plonos, suraikytos pusiau, auksinės spalvos, itin drėgnos ir turinčios mažai cukraus. Išbandykite šias duoneles mėsainiams. Jos tam puikiai tinka – riekelės tvirtos, išlaiko visus ingredientus ir padažą, tačiau yra plonesnės nei visos įprastos mėsainių bandelės.

 • Kepamos ypatingu būdu, todėl išlieka drėgnos ir minkštos.
 • Su visų grūdo dalių avižų miltais.
Avižinės poliarinės duonelės su bulvėmis
NAUJIENA!

Naujosios avižinės poliarinės su bulvėmis yra nuostabiai minkštos! Bulvių dribsniai gaminiui suteikia išskirtinį skonį ir drėgnumą. Šiose mažesnio skersmens, plonose poliarinėse duonelėse yra visų grūdo dalių ir mažai druskos.

Meduje skrudintos šoninės skonio duonos traškučiai
NAUJIENA!

NAUJIENA! STREET FOOD duonos traškučiai, meduje skrudintos šoninės prieskoniais – naujas užkandžių skonis, nepaliekantis abejingų! 

 • Duonos traškučiai suraikomi labai plonai – todėl yra itin traškūs.
 • Riekelės tokios formos ir dydžio, kad būtų patogu valgyti vienus, ar su jais kabinti užtepėles.
 • Puikus formatas vasaros iškyloms, žygiams ar kitiems nuotykiams gamtoje. 
Grietinės ir svogūnų skonio duonos traškučiai
NAUJIENA!

NAUJIENA! STREET FOOD grietinės ir svogūnų skonio duonos traškučiai – visų pamėgtas ir gerai pažįstamas grietinės ir svogūnų skonis naujame formate. 

 • Duonos traškučiai suraikomi labai plonai – todėl yra itin traškūs.
 • Riekelės tokios formos ir dydžio, kad būtų patogu valgyti vienus, ar su jais kabinti užtepėles.
 • Puikus formatas vasaros iškylomsžygiams ar kitiems nuotykiams gamtoje. 
Duonos traškučiai su sėklomis ir riešutais
NAUJIENA!

NAUJIENA! STREET FOOD duonos traškučiai su sėklomis ir riešutais –  pagardinti anakardžių riešutais ir saulėgrąžų bei sezamų sėklomis, norintiems sveikesnio pasirinkimo.

 • Duonos traškučiai suraikomi labai plonai – todėl yra itin traškūs.
 • Riekelės tokios formos ir dydžio, kad būtų patogu valgyti vienus, ar su jais kabinti užtepėles.
 • Puikus formatas vasaros iškylomsžygiams ar kitiems nuotykiams gamtoje.