ANT GROTELIŲ

Nuo šiol vasariškai fiestai galite pasiruošti dar patogiau – Maxima parduotuvėse ieškokite „Ant Grotelių“ stendų, kuriuose rasite visus STREET FOOD gaminius bei kitus reikiamus ingedientus.  Spauskite čia parduotuvių sąrašui

STREET FOOD PRODUKTAI

Brioche mėsainių bandelės

Kepamos iš Prancūziškos „brioche“ tipo tešlos – turtingos kiaušinių ir riebalų. Lygios, blizgios plutelės, aksominio vidaus. Minkštos ir purios, tačiau pakankamai tvirtos. Mėgstamos virtuvės šefų.

Dešrainių bandelės

Įpjautos šone, kad būtų dar patogiau gaminti. Kepamos iš Prancūziškos „brioche“ tipo tešlos – turtingos kiaušinių ir riebalų. Minkštos ir purios, tačiau pakankamai tvirtos, kad išlaikytų visus dešrainio ingredientus.

 

Mini mėsainių bandelės

Puikus formatas vaikų užkandžiams ar ruošiant vakarėlį.Kepamos iš Prancūziškos „brioche“ tipo tešlos – turtingos kiaušiniais ir riebalais.Minkštos ir purios, tačiau pakankamai tvirtos, kad išlaikytų visus mėsainio ingredientus.

 

Poliarinės duonelės

Poliarinės duonelės turi iškirtinį Lapladijoje sukurtą skonį ir yra kepamos su 19% viso grūdo avižų. Rekomenduojame jas išbandyti kaip pagrindą picoms, sumuštiniams, kaip pita duonelės ar tiesiog išskirtinį garnyrą.

Mėsainių bandelė su sezamų sėklomis

Klasikinės mėsainių bandelės kepamos su sviestu ir mažai cukrų. Gausiai puoštos sezamo sėklomisŠvelnaus skonio ir tolygios struktūros.

Lavašas

Rankų darbo, kepmas akmenininėje krosnyje. Puikiai tinka gaminant įvairius užkandžius: tortilijas, buritus, kesadilijas ar net picą.